fbpx

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tým

Vedení školy

Hana Chramostová

Hana Chramostová

Ředitelka

Více

Mirka Vlčková

Mirka Vlčková

Zakladatelka

Více

Kancelář školy

Dagmar Krásná

Dagmar Krásná

Školní administrativa

Barbora Doubková

Barbora Doubková

Administrativa kanceláře

Více

Lucie Smetanová

Lucie Smetanová

HR / administrativa finančního řízení

Více

Renata Bílková

Renata Bílková

Projektová manažerka

Lukáš Trejkl

Lukáš Trejkl

IT specialista

Soňa Havlíčková

Soňa Havlíčková

Marketingový manažer

Více

Dimitra Papadopoulu

Dimitra Papadopoulu

Business manažer

Více

Zuzana Kašparová

Zuzana Kašparová

Project manažer

Více

DĚTSKÁ SKUPINA

Mili Pažická

Mili Pažická

Vedoucí týmu DS a MŠ

Více

Magdalena Todorova

Magdalena Todorova

English speaking main guide

Více

Kateřina Urbanová

Kateřina Urbanová

Pedagožka

Více

Tereza Židlická

Tereza Židlická

Pedagožka

Více

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Mili Pažická

Mili Pažická

Vedoucí týmu DS a MŠ

Více

Andrea Vodsloňová

Andrea Vodsloňová

Hlavní pedagožka

Více

Monika Šormová

Monika Šormová

Hlavní pedagožka

Více

Annemarie Kubiaková

Annemarie Kubiaková

Anglicky mluvící pedagožka

Více

Nadia Alkhayat

Nadia Alkhayat

Anglicky mluvící pedagožka

Více

Michaela Marešová

Michaela Marešová

Odpolední pedagožka

Více

Hannah Hillová

Hannah Hillová

Anglicky mluvící odpolední pedagožka

ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Radka Jandová

Radka Jandová

Vedoucí týmu ZŠ / Hlavní pedagožka

Více

Štěpánka Vojáčková

Štěpánka Vojáčková

Hlavní pedagožka

Více

Mariann Manhertz

Mariann Manhertz

Anglicky mluvící pedagožka

Více

Radka Matějková

Radka Matějková

Pedagožka

Více

Lucie Urbančíková

Lucie Urbančíková

Pedagožka anglického jazyka / metodik cizích jazyků

Více

Anna Bartoňová

Anna Bartoňová

Pedagožka

Více

Michaela Popelínská

Michaela Popelínská

Odpolední pedagožka

Více

Matěj Devera

Matěj Devera

Pedagog TV a pohybových aktivit

Více

Vítězslav Janda

Vítězslav Janda

Pedagog hudby a dílny

Více

Veronika Volejníková

Veronika Volejníková

Odpolední pedagožka

Více

Veronika Jirasová

Veronika Jirasová

Pedagožka tělesné výchovy

Více

ADOLESCENTNÍ PROGRAM

Hana Slabá

Hana Slabá

Vedoucí týmu / Hlavní pedagožka

Více

Eva Trávníčková

Eva Trávníčková

Pedagožka terénní a badatelské výuky

Více

Pavla Skurovcová

Pavla Skurovcová

Pedagožka humanitních věd

Více

Klára Spilková

Klára Spilková

Pedagožka matematiky

Více

Lucie Urbančíková

Lucie Urbančíková

Pedagožka anglického jazyka / metodik cizích jazyků

Více

Richard Sherwood

Richard Sherwood

Anglicky hovořící průvodce na farmě

Více

Dominika Kotlánová

Dominika Kotlánová

Asistentka hlavní pedagožky

Více

Vítězslav Janda

Vítězslav Janda

Pedagog hudby a dílny

Více

František Vodsloň

František Vodsloň

Pedagog IT

Více

Matěj Devera

Matěj Devera

Pedagog TV a pohybových aktivit

Více

Veronika Jirasová

Veronika Jirasová

Pedagožka tělesné výchovy

Více

Sylvie Hulejová

Sylvie Hulejová

Pedagožka francouzského jazyka

Více

Zuzana Smetáčková

Pedagožka výtvarné výchovy a lektorka dramatu

ŠKOLNÍ PORADENSKÉ PRACOVIŠTĚ

Hana Chramostová

Hana Chramostová

Výchovná poradkyně

Více

Dagmar Krásná

Dagmar Krásná

Speciální pedagožka

Veronika Majtnerová

Veronika Majtnerová

Psycholožka

ATELIÉR A KOMUNITNÍ CENTRUM

Soňa Havlíčková

Soňa Havlíčková

Koordinátorka komunitního centra a ateliéru

Více

PROVOZ ŠKOLY

Magdalena Paldusová

Magdalena Paldusová

Denní asistence a provoz

Liubov Kondratieva

Liubov Kondratieva

Vedoucí školní výdejny

Tamara Zmachenko

Tamara Zmachenko

Vedoucí úklidu a stravování

Hanna Ishchuk

Hanna Ishchuk

Denní asistence a provoz

Olha Zelisko

Olha Zelisko

Pracovnice školní výdejny

Chik Hanna

Chik Hanna

Večerní asistence a provoz