Škola v přírodě

Chata Lučanka v Jizerských horách

Chata Lučanka se nachází v CHKO Jizerské hory uprostřed lesů pod rozhlednou Bramberk na Horním Maxově jen 5 km od Jablonce nad Nisou v nadmořské výšce 710 m. V chatě je útulná jídelna s TV pro posezení, pro zábavu klubovna s krbem, stolním fotbálkem, šipky a stolní hry.

U chaty se nachází houpačky, kolotoč, pískoviště, skluzavka, sportovní asfaltové hřiště pro volejbal, fotbálek, nohejbal, stolní tenis, ale i nová farma zvířat (kozy, prasátka, husy či pony).Ohniště na opékání buřtů a možnost grilování. 

V blízkosti chaty jsou značené turistické cesty, které vedou ke všem rozhlednám a ostatním zajímavostem Jizerských hor, 15 - minutovou chůzí objevíte přírodní koupaliště s občerstvením v Lučanech nad Nisou. V nedaleké Smržovce se nachází vyhlídka Hvězda či Jizerské muzeum.

Detailnější program brzy zveřejníme.

Cena za školu v přírodě

2 950 Kč

V ceně je zahrnuto ubytování včetně stravy (pro alergické děti s potvrzením bude zařízená speciální bezlepková/bez-mléčná dieta), doprava vlastním autobusem od školy a zpět, výdaje za předpokládané vstupy a nečekané výdaje.

11. - 15. června 2018

Potřebné dokumenty ke stažení

Průvodci

Radka Jandová
Radka Jandová
Adéla Dobešová
Adéla Dobešová
Gabriela Sabolová
Gabriela Sabolová
Hana Gabrielová
Hana Gabrielová
Matěj Devera
Matěj Devera
Markéta Burianová
Markéta Burianová